JAK WYREMONTOWAĆ MIESZKANIE W PIWNICY

​Cześć!

Chcę Ci dziś pokazać mojego najnowszego flipa. Jest to bardzo nietypowa inwestycja- kupiłem nieruchomość w piwnicy.

Dzięki remontowi wartość nieruchomości znacznie wzrosła. Obecnie to dwa dwupokojowe lokale idealne pod wynajem. Na środku jest korytarz, który stanowi część wspólną.

Nieruchomość znajduje się w samym sercu Lublina- przy ulicy Ogrodowej. Kilka kroków dzieli ją od deptaka i Starego Miasta.

Jak widać po oknach lokal znajduje się na poziomie -1. Okna są mniejsze niż w standardowym mieszkaniu i znajdują się zdecydowanie wyżej.

Natomiast, jeśli nieruchomość jest odpowiednio doświetlona i zaaranżowana, to nie będzie to stanowiło problemu dla mieszkańców.

W filmie możecie zobaczyć w jak fatalnym stanie były ściany- z grzybem i pleśnią od wilgoci. Pozbyliśmy się jej skuwając tynki i dzięki lepszej wentylacji- zastosowaliśmy mechaniczną.

Problem braku ogrzewania rozwiązałem przez montaż pieca elektrycznego, jest bezpieczny w użytkowaniu i dużo szybszy w wykonaniu- nie wymaga dodatkowych przyłączy gazu.

Wykonana została także nowa instalacja elektryczna. Tylko na flipach mieszkań od dewelopera nie wymieniam jej na nową.

W lokalu zrobiliśmy nowe wylewki. Teraz są równe, a dzięki folii lepiej izolują podłoże.

Postawiliśmy na jasne kolory, dzięki temu, całe wnętrze sprawia wrażenie lepiej doświetlonego. Podobny efekt dają lustra.

Zobaczcie jak teraz wygląda to mieszkanie- porównajcie sobie zdjęcia z remontu z tym co teraz jest na ścianach.

Teraz całość jest przytulna, widna i nowoczesna. W dużej mierze to detale decydują o atrakcyjności tego mieszkania. Oryginalne płytki w kuchni. Cegła na ścianach. Rzucająca się w oczy podłoga w łazience czy wreszcie ciepłe kolory podłogi w innych pomieszczeniach.

Daj znać co sądzisz o tym remoncie. Co mogłem zrobić lepiej lub inaczej? A może wszystko Ci się podoba?

Wcześniejsze odcinki:

1 komentarz

  1. Daniel to obrotna osoba a przede wszystkim u Daniela diabeł tkwi w szczegółach

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kup książkę nowoczesny inwestor daniel siwiec 2019 kup książkę nowoczesny inwestor daniel siwiec 2019 kup książkę nowoczesny deweloper daniel siwiec 2019
Facebook Daniel Siwiec
Twój koszyk