Książka Daniela Siwca

NOWOCZESNY INWESTOR

“Proste fakty jak czerpać duże zyski z niewielkich inwestycji w nieruchomości?

To właśnie w tej branży wystarczy jeden dobry deal, żeby zarobić tyle, ile niektórzy przez rok.

Oczywiście, nie spodziewaj się tego od razu, choć różnie bywa.

Mnie się tak nie udało…

W moją pierwszą nieruchomość zainwestowałem 30 000 zł i po czterech miesiącach zarobiłem na tym 30 000 zł. Nieźle, jak na początkującego, jednak ciągle mało w skali roku. To jednak daje Ci pewne wyobrażenie, ile można zarobić bez doświadczenia. A z doświadczeniem?

100% zysku osiągnąłem dzięki jednej z najprostszych strategii, która jak się potem okazało sprawdza się świetnie także przy znacznie większych inwestycjach. Wykorzystując ją, po trzech latach od zera zarobiłem swój pierwszy milion. Tego właśnie chcę Cię nauczyć!

Kiedy porównasz stopy zwrotu z inwestycji w nieruchomości z innymi, możesz doznać szoku. Te wartości są tak wysokie, że gdybyś dostał propozycję osiągnięcia takiej stopy zwrotu w inny sposób, na pewno pomyślałbyś, że to oszustwo. W tym przypadku to jednak rzeczywistość, tylko musisz wiedzieć, jak to robić.

Czego naprawdę potrzeba, by dużo zarabiać na nieruchomościach?

Do zarabiania na nieruchomościach nie trzeba żadnego talentu, szczęścia ani miliona w Lotto lub w spadku po dziadku.

Potrzebne są za to dźwignie, które odrobinę Twoich pieniędzy zamienią w dużą fortunę.

W fizyce dźwignia to prosta maszyna, dzięki której można uzyskać większą siłę przy użyciu siły wielokrotnie mniejszej.

Dźwignia w biznesie działa podobnie – niewielką inwestycję zmienia w duży zysk. Jak to się dzieje? W książce „Nowoczesny Inwestor” opisuję 9 dźwigni biznesowych, które zwielokrotnią twoje skromne inwestycje. Każda z nich wykorzystuje inne zasoby, a razem potrafią zdziałać cuda.

Już sama ta książka jest dźwignią! Płacisz kilkadziesiąt złotych a możesz zarobić dziesiątki tysięcy. Twoje ryzyko ogranicza się do ceny większej pizzy, a możliwości są nieograniczone.

Co ciekawe, te dźwignie są w zasięgu każdego człowieka! Czemu więc nie każdy zarabia miliony? By dobrze wykorzystać dźwignie biznesowe potrzebujesz sprawdzonej metody. Inaczej mówiąc wiedzy, gdzie przyłożyć siłę i jak pociągnąć inwestycję w górę.

Powiem Ci, jak szybko nauczyłem się inwestować.

Sekretem mojego powodzenia byli mentorzy, czyli osoby, które miały sukcesy w dziedzinie inwestycji w nieruchomości. Czytałem ich historie i uczyłem się na ich błędach!

Dzięki nim nie musiałem zaczynać od zera i popełniać te same błędy – miałem lepszy start! Mogłem zacząć w momencie, w którym ktoś inny skończył. Czerpałem z doświadczenia najlepszych inwestorów, dzięki czemu nie musiałem poznawać wszystkiego od podstaw.

W ten sposób dużo szybciej uczyłem się inwestowania niż gdybym to robił metodą prób i błędów. Mogę nawet powiedzieć, że moje najlepsze pomysły zostały zapoczątkowane przez innych ludzi. Wiedza innych dała mi podstawy, na których mogłem budować swój nieruchomościowy biznes.

Czego nauczyli mnie najlepsi inwestorzy?

Najlepsi inwestorzy używają modeli, aby wyeliminować przypadek, zminimalizować ryzyko i zmaksymalizować zysk w trakcie kupowania, utrzymania i sprzedaży nieruchomości.

Te modele to metody działania i systemy, które przynoszą powtarzalne rezultaty. Nie sztuką jest jednorazowo zarobić na okazji. Sztuką jest model, który pozwala na ciągłe wynajdowanie takich okazji i zarabianie na nich.

I teraz przechodzimy do sedna. Książka „Nowoczesny Inwestor” to zestaw moich modeli przekonań, myślenia i działania. Bez nich nie byłbym w miejscu, w którym jestem. One dadzą Ci lepszy start, przyspieszą naukę inwestowania i nauczą lepiej inwestować.

Wyjaśnię ci działanie 9 dźwigni, jakimi na co dzień się posługuję. Zobaczysz, jak i gdzie szukam okazji inwestycyjnych i jak maksymalizuję zyski – przynajmniej jeden ze sposobów bardzo Cię zaskoczy.

Najważniejsze: nie stracisz

Jedną z rzeczy, którą sobie cenię najbardziej w tej działalności jest to, że na nieruchomościach nie można stracić!

Zobacz, gdy inwestujesz na giełdzie, w ciągu jednego dnia Twoje akcje mogą prawie całkowicie stracić na wartości. Nie wspominając o Foreksie, gdzie możesz wszystko stracić w ciągu minuty. Z kryptowalutami jest jeszcze gorzej – setki ludzi straciły swoje oszczędności, gdy właściciel giełdy zniknął z ich pieniędzmi i nic na to nie można poradzić.

A nieruchomości nikt Ci nie ukradnie – już sama nazwa „nieruchomość” na to wskazuje ?

To prawda, że ceny nieruchomości podlegają ciągłym wahaniom i cena może spaść nawet poniżej kwoty inwestycji. I co wtedy? NIC!!!

Nieruchomości to najbardziej elastyczny sposób inwestycji, jaki znam. Jest bowiem wiele sposobów zarabiania na nieruchomościach – nie tylko sprzedaż lub wynajem! Akcje możesz tylko sprzedać lub kupić. A nieruchomość stwarza o wiele więcej możliwości zarabiania – czytając książkę „Nowoczesny Inwestor” poznasz je wszystkie.

Mam nadzieję, że już wiesz, że dlaczego nieruchomości to bezpieczne i stabilne inwestycje, na których łatwo zyskać duże pieniądze i kusi Cię, by zacząć jak najszybciej…

Oto rozwiązania z książki: „Nowoczesny Inwestor”:

Z

Kreatywne modele finansowania przy niewielkim kapitale.

Z

Praktyczne wskazówki jak zacząć inwestować w nieruchomości.

Z

Sprawdzone strategie w co i jak inwestować.

Z

Dźwignie, które pozwolą generować większe zyski.

Z

Inspirację i dowody na to, jak dużo można zarobić na nieruchomościach.

Z

Bezpieczne sposoby na zdobycie finansowania inwestycji.

TYLKO KSIĄŻKA
NOWOCZESNY INWESTOR

59,97 zł

wartość – 69 zł

 • Książka Nowoczesny Inwestor (wersja papierowa)

Możesz również wybrać:

 • Audiobok MP3 Nowoczesny Inwestor (Zobacz)
 • Audiobook CD Nowoczesny Inwestor (Zobacz)
 • Ebook Nowoczesny Inwestor (Zobacz)

PAKIET 3 KSIĄŻEK

129,97 zł

wartość – 180 zł

 • Książka Nowoczesny Inwestor (wersja papierowa + audiobook + ebook)
 • Książka Flipy Od zera
 • Książka Nowoczesny Deweloper

PAKIET NOWOCZESNEGO INWESTORA

199,97 zł

wartość – 737 zł

 • Książka Nowoczesny Inwestor (wersja papierowa + audiobook MP3 + ebook)
 • Książka Flipy Od zera (wersja papierowa + audiobook MP3 + ebook)
 • Książka Nowoczesny Deweloper (wersja papierowa + audiobook MP3 + ebook)
 • Planer Nowoczesnego Inwestora
 • System Flipowy Nowoczesnego Inwestora

Ponad 10 000 sprzedanych egzemplarzy

Wiele pozytywnych opinii:

Przyszła inwestorKA (zweryfikowany) – 29 lipca 2019

Bardzo polecam. Czyta się lekko i przyjemnie. Nawet gorzka prawda przedstawiona jest łagodnie. Dużo cennych wskazówek. I bardzo podobają mi się umieszczone w książce cytaty!!

Startujący Fliper (zweryfikowany)  

Bardzo polecam. Książkę lekko się czyta. Wiedza zawarta w książce jest praktyczna.

Michał (zweryfikowany)  

Książka naprawdę warta przeczytania! Pisana lekkim zrozumiałym stylem. Cytaty bardzo wartościowe! Na pewno wykorzystam tę wiedzę, POLECAM zdecydowanie! Pozdrawiam.

O autorze:

Minęło ponad dziesięć lat, od kiedy zmieniłem swoje życie. Zrobiłem to, rzucając pewną i stałą pracę, wszedłem na rynek nieruchomości, o którym nie miałem wtedy pojęcia.

Zdecydowałem się na to, bo chciałem żyć inaczej. Nie chciałem spędzić reszty swoich dni, spłacając ogromny kredyt na mieszkanie. Marzyłem o byciu wolnym i niezależnym na każdej płaszczyźnie – także finansowej.

Zawalczyłem o siebie i okazało się, że było warto. Mimo że zaczynałem od zera.

Często zadawane pytania:

Czy otrzymam fakturę?

Tak. Faktura wystawiana jest automatycznie po nadaniu przesyłki i jest wysyłana na podany adres e-mail, dlatego zwróć uwagę na poprawność wprowadzanych danych.

Z kim mogę kontaktować się w przypadku pytań?

Wszystkie pytania dotyczące realizacji zamówienia kieruj na [email protected]

Czy otrzymam książkę z Twoim autografem?

Niestety nie jest to możliwe. Magazyn z którego wysyłamy książki znajduje się 300 km od autora.

Jak długo muszę czekać na zamówioną książkę papierową?

Paczki są przygotowywane do wysyłki najczęściej wciągu 1 dnia roboczego. Następnie wysyłamy je za pośrednictwem usługi kurierskiej Pocztex lub Paczkomaty 24/7, które dostarczają paczki w 24-48 godzin.

0