Jeśli w tym momencie chcesz zacząć inwestować w nieruchomości, ale jesteś pełen obaw, czy sobie poradzisz, czy to dla Ciebie to zapraszam Cię do odsłuchania tego wywiadu.

Sprawdź moje bezpłatne szkolenie online https://danielsiwiec.pl/webinar

Ten podcast jest zapisem mojej rozmowy z Konradem Olszewskim, moim Absolwentem – ukończył moje warsztaty, a potem zaczął flipować. Konrad zajmuje się branżą finansową, jednak obecnie przeprowadza już drugą transakcję na rynku nieruchomości. Zaprosiłem go do swojego programu, ponieważ dla wielu osób jego historia może stać się inspiracją. Przede wszystkim dla tych, którym nieruchomości wydają się trudnym rynkiem.

Może zastanawiasz się nad tym czy można pogodzić pracę na etacie z flipowaniem i odnosić z tego korzyści finansowe? No i czy da się zrobić tani remont w Krakowie, a dzięki temu zmaksymalizować swoje zyski na danej nieruchomości? Ponadto nie wiesz kiedy jest dobry czas na inwestowanie w nieruchomości? Chciałbyś dowiedzieć się jaka jest najłatwiejsza droga do zmiany myślenia o zarabianiu? Podsumowując, nie wiesz jakie w tej chwili są możliwości startu w inwestowaniu w nieruchomości dla początkującego flipera?

Koniecznie posłuchaj odcinek z Konradem i dowiedz się, jakie były jego początki, przede wszystkim: czego się bał kiedy zaczynał i czy jego obawy były słuszne. Ponadto, jego historia jest wyjątkowo cenna zwłaszcza dla tych, którzy dopiero zaczynają inwestowanie w nieruchomości, ponieważ sam przechodził drogę początkującego flipera,a teraz już kupił kolejne mieszkanie.

Podsumowując, jeśli podobał Ci się ten odcinek, podziel się w komentarzu, czy rozmowa z Konradem była dla Ciebie wartościowa i czy dała Ci wartość.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Podcast dostępny na:

spotify podcast posłuchaj online za darmo podcast posłuchasz w serwisie itunes za darmo podcast posłuchasz w serwisie Google Podcast za darmo podcast posłuchasz w serwisie itunes sticher za darmo podcast posłuchasz w serwisie soundcloud za darmo podcast posłuchasz w serwisie player.fm za darmo podcast posłuchasz w serwisie tunein za darmo
0