“Dzień dobry!
Dzwonię do Pani/ Pana z biura nieruchomości XYZ i chcę zaoferować Pani/ Panu pomoc w sprzedaży mieszkania.“

Sprawdź moje bezpłatne szkolenie online https://danielsiwiec.pl/webinar

Każdy kto sprzedawał nieruchomość zna ten rodzaj telefonu- telefon od pośrednika!

Czasem agenci silą się na zdecydowanie bardziej kreatywne sposoby pozyskiwania ofert. Czasem posługują się taką lub podobną formatką.

A właściciele mieszkań? Niektórzy piszą w ogłoszeniu: “Pośrednikom dziękuję!”, “Pośrednicy! Proszę nie dzwonić!”. A przecież dobry agent nieruchomości może pomóc w szybkiej i bezpiecznej sprzedaży mieszkania, domu czy działki. Jeśli stoisz przed wyborem pośrednika, albo jesteś ciekaw jak wygląda współpraca z biurem nieruchomości obejrzyj dzisiejszy odcinek. Dowiesz się z niego:

-Czym się różni umowa na wyłączność od umowy otwartej.
-Kiedy zapłacisz pośrednikowi
-Jak znaleźć dobrego pośrednika
-Jak jest naliczana prowizja?
-Na ile jest zawierana umowa i czy możesz ją rozwiązać?
-Czy pośrednik może pracować dla obu stron?
-Prawa i obowiązki wynikające z umowy

Daj znać w komentarzu jakie są Twoje doświadczenia lub oczekiwania związane ze współpracą z biurem nieruchomości. A może sam jesteś pośrednikiem i chcesz coś dodać!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Podcast dostępny na:

spotify podcast posłuchaj online za darmo podcast posłuchasz w serwisie itunes za darmo podcast posłuchasz w serwisie Google Podcast za darmo podcast posłuchasz w serwisie itunes sticher za darmo podcast posłuchasz w serwisie soundcloud za darmo podcast posłuchasz w serwisie player.fm za darmo podcast posłuchasz w serwisie tunein za darmo
0