Trwa ładowanie...

Co dalej z tymi nieruchomościami? Pęknie bańka czy nie pęknie? Czy to czas aby wyprzedawać mieszkania? I czemu jest tak drogo? Będzie taniej czy drożej? Czy Polacy zaczną masowo bankrutować z powodu podwyżek stóp procentowych?

Ponieważ 2021 dobiega końca, postanowiłem przygotować dogłębną analizę rynku nieruchomości- specjalnie dla wszystkich tych, którzy nie wiedzą co dalej! 

Na mój kanał na YouTube wjechał właśnie nowy odcinek w którym rozwiewam wiele wątpliwości, obalam kilka mitów związanych z rynkiem mieszkań i pokazuję w jakim kierunku zmierzają nieruchomości!

4 komentarze

 1. Mam podobne przemyślenia i wnioski, wciąż występująca nadwyżka popytu nad podażą, wzrosty kosztów ale i wynagrodzeń itd, czynniki makro, nowo tworzone i wchodzące do PL fundusze inwestycyjne. Lecz tempo wzrostu spadnie, tak przeczuwam, pozdrawiam, Sławek

  Odpowiedz
 2. Mam podobny pogląd. Bardzo mi się podobało. Wyczerpująco. Może troszkę nerwowo.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 3. Ceny będą nadal rosły ale w trochę wolniejszym tempie niż było to w tym roku. Jest wiele czynników wpływających na to min.
  napływający imigranci, inflacja, stopy procentowe, popyt, podaż, wzrost gospodarczy, ceny gruntów, materiałów budowlanych, uzyskiwanie pozwoleń, kredyty i jeszcze parę innych których tu nie wymieniłem. Póki co tendencja jest jeszcze taka że popyt przewyższa podaż, choć ta różnica nieco zmalała, dlatego też tempo wzrostu cen nieruchomości będzie mniejsze.

  Odpowiedz
 4. Daniel, genialny materiał informacyjny na temat stanu nieruchomości w Polsce ale i ogólne streszczenie stanu gospodarki.
  Mi osobiście bardzo podobało, jest zwięzłe i na temat.
  Jak mógłbym śledzić na bierząco te informacje, bardzo mnie zainteresowały tematy o których mówiłeś. Czy istnieje możliwość, ze mógłbyś się podzielić z źródłem z którego korzystałeś ?
  Pozdrawiam,
  Damian

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *