Sto tysięcy na flipie? Da się! Kto tyle zarobił? Bogna Kocik z Wrocławia.

Znamy się od wielu lat. Poznaliśmy się na jednym ze szkoleń z nieruchomości. Niedługo potem zacząłem flipować. Na tym samym szkoleniu była też Bogna, moja dzisiejsza rozmówczyni, jednak ona poszła wtedy inną drogą. Przygodę z flipami dopiero zaczyna. Skończyła w czerwcu kolejne warsztaty, tym razem prowadzone przeze mnie. Dziś ma za sobą pierwszą transakcję. Nie byle jaką- zarobiła na niej ponad 100 tysięcy złotych.

Chcesz dowiedzieć się jak? Obejrzyj dzisiejszy odcinek! Jeśli podoba Ci się to co robię udostępnij ten materiał swoim znajomym!

Wcześniejsze odcinki:

1 komentarz

  1. Potwierdzam słowa Daniela, że kupowanie od komornika nie jest rozsądne. Na licytacji komorniczej wygraliśmy licytację mieszkania na początku września i na początku grudnia jeszcze nie mamy z sądu postanowienia o przybiciu. Sąd nie odpowiada na nasze pisma, a rozmowa z prezesem sądu także nie pomogła. Możemy tylko pocieszyć się, że mieszkanie jest bez lokatora, bo właścicielem jest firma. To będzie nasz najdłuższy flip!

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kup książkę nowoczesny inwestor daniel siwiec 2019kup książkę nowoczesny inwestor daniel siwiec 2019kup książkę nowoczesny deweloper daniel siwiec 2019
Facebook Daniel Siwiec
Twój koszyk