Dzisiejsza rozmowa jest dość szczególna. Trwa mnóstwo czasu, pada w niej wiele osobistych przemyśleń. Mówimy o prywatnych sprawach publicznie. Robimy to, żeby pokazać Ci jak my sobie radzimy.

Jakub B. Bączek to trener mentalny, coach, ale też przedsiębiorca i inwestor. Bliżej poznaliśmy się w tym roku i to nie w Polsce, a USA. Obiecaliśmy sobie wtedy, że spotkamy się i nagramy wspólnie Business Ridera. Nikt z nas nie myślał wtedy, że sytuacja potoczy się w takim właśnie kierunku, a my nie będziemy mogli się ot tak spotkać na żywo.

Jak sobie radzić? Nie tylko, jak zorganizować pracę, ale jak zapanować nad swoim umysłem? Kto wygra, a kto odpadnie z gry? Któż nam to lepiej powie, niż najsłynniejszy trener mentalny w Polsce.
Z dzisiejszej rozmowy dowiesz się:

✔Jak efektywnie przenieść pracę zespołu do strefy online
✔Jak izolacja wpływa na poszczególne osoby
✔Jak przekaz medialny wpływa na nasze postrzeganie świata
✔Jak poradzić sobie ze skutkami izolacji
✔Co to znaczy, że koronawirus jest czarnym łabędziem
✔Jak wirus wpłynął na poszczególne branże w tym branżę nieruchomości
✔Jak zdywersyfikować swój portfel

Na koniec pewne przemyślenie. Kryzys jest swoistym papierkiem lakmusowym dla wielu branż, bo jak kiedyś powiedział Warren Buffett: “dopiero podczas odpływu okazuje się kto pływał nago.”

Wcześniejsze odcinki:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kup książkę nowoczesny inwestor daniel siwiec 2019 kup książkę nowoczesny inwestor daniel siwiec 2019 kup książkę nowoczesny deweloper daniel siwiec 2019
Facebook Daniel Siwiec
Twój koszyk