Wiele lat temu, jakieś dziesięć, pojechałem ze znajomymi nad jezioro. Wśród obcych twarzy zobaczyłem kogoś kto wydawał mi się znajomy.

► Zapisz się na moje bezpłatne szkolenie online https://danielsiwiec.pl/webinar/

Rzeczywiście- studiowaliśmy na jednej uczelni, ale nie znaliśmy się prawie w ogóle. Szukałem wtedy pracownika do swojego świeżo otwartego biznesu- biura nieruchomości. Byłem naprawdę młodym chłopakiem i wiele rzeczy robiłem intuicyjnie. Wtedy pomyślałem, że zapytam Grzegorza, bo o nim mowa, czy nie chciałby u mnie pracować. Tak mniej więcej zaczęła się nasza, trwająca już teraz dekadę współpraca.

Wyobraź sobie ile razem przeszliśmy. Jak wiele nieruchomości przeszło przez nasze ręce. Ile pieniędzy zarobiliśmy wspólnie i jak ogromną przemianę przeszliśmy.

Kiedy zaczynałem pracę w nieruchomościach nie miałem o tym pojęcia. Podobnie jak Grzesiek.

Ty również nie musisz mieć wiedzy, ani doświadczenia, żeby zarabiać na nieruchomościach. Wystarczy, że znajdziesz swoją własną drogę. Jeśli chcesz, mogę Ci pomóc.

5 komentarzy

  1. Jeżeli chcemy pracować u kogoś to formalnych wymagań właściwie brak.
    Jeżeli swoje biuro to działalność + ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.
    Po deregulacji egzamin i licencja nie są wymagane.

  2. obecnie nie są wymagane żadne aplikacje czy egzaminy aby zostać Pośrednikiem nieruchomośi

Wyślij komentarz

0