Nie możecie już słuchać słów: koronawirus i kwarantanna? No cóż. Trzeba przyznać temat jest bardzo mocno eksploatowany, jednak to coś, co chwilowo narzuca naszemu życiu rytm.

W niedzielę mówiłem o tym, że każdego z nas dotnie finansowa grypa. Tego się nie da uniknąć, chyba że akurat produkujecie maseczki ochronne.

Dlatego dziś daję wam coś szczególnego. Moje zasady, jakimi kieruję się robiąc flipy. Zasady uniwersalne, bo aktualne zarówno dla prosperity, jak i dla kryzysu. Bo jedną z moich najważniejszych zasad, których kurczowo się trzymam, jest pomijanie potencjalnego wzrostu wartości nieruchomości, kiedy obliczam ile mogę zarobić na flipie.

To tylko dodatek. Miły, nie powiem, ale nie liczę na to. Dlatego dziś, wiem, że na swoich flipach, które kupiłem przed epidemią, nie stracę. Być może zarobię mniej, niż oczekiwałem, ale moje pieniądze są relatywnie bezpiecznie ulokowane.

Obejrzyj dzisiejszy odcinek!

Wcześniejsze odcinki:

1 komentarz

  1. Witam serdecznie koniec roku przewiduję że będzie spadek, deweloperzy w panice robią wiosenne promocje

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kup książkę nowoczesny inwestor daniel siwiec 2019 kup książkę nowoczesny inwestor daniel siwiec 2019 kup książkę nowoczesny deweloper daniel siwiec 2019
Facebook Daniel Siwiec
Twój koszyk